Голова Парламенту України вручив відзнаки житомирським десантникам та побавився військовою технікою (ФОТО)

Під час візиту до Житомира Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав військовослужбовців 95-ї окремої десантно-штурмової бригади з Днем ЗСУ, яке відзначалося 6 грудня, та наступаючою 25-ю річницею, яка відбудеться 12 грудня.


«Це славетна бригада, і мені як вихідцю з Житомирської області, дуже приємно бути тут. Хотів подякувати за той непростий шлях, який ви пройшли, за те, що бороните нашу державу та за те, що в дуже важкі перші дні українсько-російської війни саме ви стояли і захищали Україну. Сьогодні наша держава докладає максимум зусиль для того, щоб більше ніколи ні в 95-й, ні будь-якій іншій бригаді, ми не чули про втрати та поранених. Це не простий шлях, але ми його повинні пройти», — зазначив Дмитро Разумков.


Голова Парламенту України вручив почесні грамоти та цінні подарунки ВР військовослужбовцям 95-ї ОДШБр за вагомий внесок в зміцненні обороноздатності України, бездоганне виконання військового обов’язку та з нагоди Дня ЗСУ. Також за заслуги перед українським народом грамоту вручили усьому колективу 95-ої ОДШБр ДШВ ЗСУ.


Далі Дмитро Разумков мав можливість оглянути всю військовову техніку та навіть побавитися нею. Зокрема, побував всередині військової машина і танку, покерував ним та, навіть, спробував себе в ролі розвідника.

Будьте першим, хто прокоментував "Голова Парламенту України вручив відзнаки житомирським десантникам та побавився військовою технікою (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*