Голова Житомирської ОДА обіцяє провести перший домашній матч на стадіоні ”Полісся” 26 березня

У Житомирі на стадіоні “Полісся” перша домашня гра футбольної команди “Полісся” може відбутись вже цього місяця -26 березня. Про це сьогодні, 10 березня, заявив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. Він також повідомив, що на об’єкті вже всі будівельні роботи завершені, проте все ще усувають недоліки: встановлюють відеонагляд, завершують підключення до електромереж та закуповують лави для запасних гравців. 

“Так як ми і обіцяли, 4 березня було отримано позитивний експертний висновок та документи направлені до Державно архітектурно-будівельної інспекції. Вчора я розмовляв з очільником ДАБІ Сергієм Володимировичом Галіциним та попросив максимального сприяння в отриманні позитивного висновку ДАБІ, що дасть нам можливість 26 березня зіграти перший домашній матч на стадіоні Полісся”, – розповів Віталій Бунечко.  

На стадіоні зараз проводяться додаткові роботи і усуваються недоліки, на які вказала Українська асоціація футболу.

“Будівельні роботи, в принципі, закінчені виправляються помилки попередніх черг. Учора розмовляв з міським головою Сергієм Івановичем Сухомлиним – оновлюються роздягальні, замовлено лави запасних для футбольних команд. Роботи не зупиняються на стадіоні. Маємо величезну надію, що ДАБІ дасть позитивний висновок і  ми зможемо проводити домашні матчі на стадіоні “Полісся”, – зазначив голова ОДА. 

Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА обіцяє провести перший домашній матч на стадіоні ”Полісся” 26 березня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*