Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко очікує від Європейського форуму електробус

cropped 630 360 1500646816 8309 e1569333488336 - Голова Житомирської  ОДА Віталій Бунечко очікує від Європейського форуму електробус

Вже зовсім скоро, 3-4 жовтня в Україні проходитиме Міжнародний форум України та республіки Білорусь. Почесних гостей у цьому році прийматиме Житомир. Тож місто зараз активно готується до цієї знакової події.

“Роботи щодо підготовки до Європейського форуму тривають в прямому значенні цілодобово, тому я гарантую належне проведення форуму, згідно визначеного плану, – повідомив  голова житомирської ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 24 вересня, під час брифінгу. – Міжнародний форум має різногалузеве спрямування та дозволить підтримувати добрі зв’язки із близьким сусідом України на кордоні. Після форуму Житомир, щонайменше, матимеме електробус Мінського автозаводу. Я впевнений, що розвиток подальших дружніх відносин та співпраці з Білорусією, зокрема у спільній галузі екологічних проблем та лиха 1986 року буде на користь. Також економічне об’єднання та співробітництво сприятиме розвитку обох країн”.


Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко очікує від Європейського форуму електробус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*