Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко представив свою заступницю

Віра Рогова – нова заступниця голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, від сьогодні, 28 січня, приступає до обов’язків на посаді.

 Віталій Бунечко представив її керівникам департаментів та управлінь облдержадміністрації під час апаратної наради.

 «Віра Рогова пройшла всі погодження в Офісі Президента і тепер працюватиме на посаді заступника голови ОДА. Я впевнений, що Віра Рогова підсилить нашу команду та дасть можливість рухатися далі та розвивати Житомирщину. Під її керівництвом будуть такі структурні підрозділи облдержадміністрації, як департамент праці, соціальної та сімейної політики та управління освіти і науки», – сказав Віталій Бунечко.

«Вдячна за висловлену довіру та можливість приєднатися до команди. Переконана, що разом вдасться втілити важливі соціальні проєкти, які піднімуть рівень життя жителів області», – зазначила Віра Рогова.

Довідково. Рогова Віра Борисівна народилася 19 квітня 1965 року у с. Бакшеєвка Вовчанського району Харківської області.

Навчалася в Українському державному педагогічному інституті ім. М.П. Драгоманова‚ кваліфікація – вчитель української мови та літератури, також пройшла навчання у Білоцерківському національному університеті на спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Має почесне звання «Заслужений працівник освіти України», нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Декларацію кандидата на посаду Рогова оприлюднила 4 грудня 2019 року.

Зазначається, що вона прописана у Києві, а фактично проживає в місті Біла Церква. У власності Віри Рогової є три земельні ділянки в селі Матюші Білоцерківського району Київської області: з травня 2017 року – 600 кв.м. вартістю 19 тис. 338 грн; з листопада 2018 року – 21099 кв.м. вартістю 86 тис. 506 грн та 10294 кв.м. вартістю 42 тис. 205 грн. Також їй належить половина житлового будинку загальною площею 72,8 кв.м в цьому ж селі.

У чоловіка в Білій Церкві є земельна ділянка та житловий будинок загальною площею 137,2 кв.м. У вересні 2018 року він став власником автомобіля Mercedes-Benz B 180 CDI 2014 р.в., вартість якого не вказана.

У 2018 році в департаменті освіти і науки Київської ОДА Віра Рогова отримала 309 тис. 23 грн зарплати, ТОВ «Агрофірма “Матюші”» заплатило їй 24 тис. 752 грн за орендоване майно. Чоловік за рік отримав 181 тис. 561 грн зарплати в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва і 54 тис. 764 грн пенсії.

Готівкою претендентка на посаду заступника голови Житомирської ОДА декларує 8 тис. доларів.

Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко представив свою заступницю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*