Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко закликає населення перевіряти антисептики на якість

Septolyt Antyseptyk   dve ruky vtyraiut druh v druha sredstvo 2 777x437 - Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко закликає населення перевіряти антисептики на якість

Через спалах коронавірусу, попит на антисептики став значно більшим. Можна сказати, що хороші антисептики зараз в дефіциті, а так як зараз це дуже необхідна річ, підприємці викручуються, як можуть, і не завжди це йде на користь населенню. 

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко зауважив, що зараз дуже потрібно перевіряти на якість антисептики, адже невідомо, де їх робили:

«На ринку з’явилися антисептики, які не відповідають сертифікатам, які розливають в „кустарних“ умовах, тому прошу аналізувати, які антисептики ви купуєте, і звернутися до держпродспоживслужби , щоб перевірити відповідність, а ще вимагайте сертифікати якості в місцях, де купуєте антисептики».

Нагадаємо, що у Малині та Бердичівському районі мешканці ігнорували правила карантину та святкували приїзд товаришів з-за кордону.

Брифінг голови ОДА Віталія Бунечка, щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Wednesday, 8 April 2020

Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко закликає населення перевіряти антисептики на якість"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*