Гончаренко: Зеленський дав доручення готуватись до президентських виборів

Зеленський дав доручення готуватись до президентських виборів 31 березня 2024 року. Про це заявив народний депутат від партії “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

“За моєю інформацією, Зеленський прийняв рішення провести президентські вибори в наступному році. Він дав доручення ОП готуватись до виборів, які планують провести 31 березня 2024 року. Це начебто конституційний термін — остання неділя березня. Пояснити таке рішення суспільству вони збираються тим, що це начебто вимога західних партнерів. Зокрема, тим, що якщо не провести ці вибори, то Зеленський втрачає легітимність. Особливо на фоні того, що Путін в березні планує провести вибори“,

— повідомив нардеп.

При цьому Гончаренко впевнено заявляє, що проведення в Україні виборів під час війни західні партнери не вимагають.

“Хочу відразу запевнити, що західні партнери ніяких виборів від нас не вимагають. Немає жодних публічних чи не публічних вимог. Це ніяк не повʼязано з нашими партнерами. Це виключно політичні завдання, які перед собою ставить Офіс президента. Мова йде виключно про президентські вибори. Оскільки парламентські прямо заборонені Конституцією України”, – наголосив він.

Раніше про те, що Президент вивчає варіант із проведенням президентських виборів навесні наступного року, вже повідомляв міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Тож схоже на Банковій таки планують провести президентські вибори вже в першій половині 2024 року. Всупереч перепонам та бажанню суспільства.

Тим паче, що, за висновками експертів, такі вибори будуть вигідні Зеленському та його оточенню. Адже наразі рейтинг Президента доволі високий, серед конкурентів, які могли б скласти реальну конкуренцію хіба що Залужний, однак зрозуміло, що під час війни він однозначно не балотуватиметься, та й військові, які мають зауваження та докори до політики Президента не матимуть особливої можливості проголосувати.

Нагадаємо, що раніше секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов заперечував можливість проведення будь-яких виборів в країні під час війни. Водночас сенатор США Ліндсі Грем навпаки закликала Україну провести вибори у 2024 році навіть попри війну.

Будьте першим, хто прокоментував "Гончаренко: Зеленський дав доручення готуватись до президентських виборів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*