Господарський суд заборонив незаконній АЗС «UPG» торгувати нафтопродуктами

У понеділок, 22 березня, Господарський суд Житомирської області прийняв рішення частково задовільнити позов про демонтаж АЗС «UPG» поданий ГО «Громадська оборона» й заборонив торгівлю нафтопродуктами на побудованій з численними порушеннями АЗС «UPG» на проспекті Незалежності, 29 у Житомирі.

22 березня пройшло третє судове засідання по предмету позову – демонтажу незаконної АЗС «UPG» по вул. Незалежності 29. Відбулись  дебати, тобто остання фаза судового процесу. Сторонам процесу надана можливість для виступів та оголошення тез підсумкового слова після дослідження доказів, яке було минулого разу. Суд частково задовольнив позов громадської організації «Громадська оборона» до ТОВ «ЮПІДЖІ» та виніс рішення про заборону займатися на земельній ділянці будь-якою діяльністю, що стосується торгівлі нафтопродуктами, в тому числі і газом.

Тобто, АЗК буквально має право тільки продавати продукти, робити каву та хот-доги. Скоріше всього, буде апеляція від представників ТОВ «ЮПІДЖІ».

ПП «Національний Корпус» активно підтримує місцевих жителів та ГО «Громадська оборона» у боротьбі з незаконною АЗС та бездіяльністю чиновників Житомирської міської ради.

Відео ухвали суду

16 березня Господарський суд Житомирської області почав розглядати справу про демонтаж незаконно побудованої АЗС UPG по вул. Незалежності, 29 у Житомирі.

Розгляд справи почався зі скандалу – після першого засідання ініціативна група жителів району Гормолзавод, активісти ГО «Громадська оборона» та ПП «Національний Корпус» відвідали Житомирську міську раду, оскільки, на їхню думку, міська влада навмисно блокує роботу зі знесення побудованої незаконно та з численними порушеннями АЗС UPG і не відстоює інтереси людей.

Увечері того ж дня активісти Національного Корпусу та мешканці прилеглих будинків на дві години заблокували в’їзд на АЗК UPG. 19 березня в суді пройшли дебати сторін.

Житомирська обласна партійна організація політичної партії «Національний Корпус»

Будьте першим, хто прокоментував "Господарський суд заборонив незаконній АЗС «UPG» торгувати нафтопродуктами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*