Готель «Житомир» в гарні руки: міська рада чекає «на своїх» | Times ZT

Готель «Житомир» в гарні руки: міська рада чекає «на своїх»

Готель Житомир

Земельну ділянку у самісінькому центрі Житомира площею понад пів гектара, а також майновий комплекс готелю «Житомир» хоче придбати фірма родини народного депутата Борислава Розенблата.

Поки що це єдина фірма, яка взяла участь у електронних торгах та має намір купити готель трохи більше ніж за 60 мільйонів гривень. Про це розповіла голова правління ПРАТ «Фаворит Компані» Ружена Ляшенко.

За її словами, фірма подала заявку вже вдруге, але якщо більше учасників не буде, аукціон знову можуть скасувати. Тобто торги визнають такими, що не відбулися.

Проте, у подальшому, конкурсна комісія може прийняти два рішення. Перше — призначення аукціону з пониженою ціною, тобто за 30 мільйонів. Друге — винести на позачергову сесію питання про укладення договору з єдиним учасником та продати майновий комплекс за 60 мільйонів.

Що ж до подальшої долі готелю «Житомир» учасники торгів розповідають невпевнено, адже припускають, що приміщення та землю міська рада притримує «для своїх». Тож на свою перемогу в електронних торгах не дуже сподіваються.

«У нас були плани купити приміщення, адже міська рада його продає, але продати ніяк не може. Ми зареєструвалися і на минулі торги, і цього разу, але бачимо, що можливо все йде до того, щоб приміщення продати комусь за 30 мільйонів. Ми не згодні з таким ходом подій, тому й зареєструвалися на цей аукціон. На жаль, більше ніхто не зареєструвався. Якщо з нами все ж таки буде укладено договір і все буде нормально, то планів на знищення чи демонтаж будівлі у нас немає. Натомість будуть замовлені проекти на огляд технічного стану приміщення і його конструкцій. Тоді вже будуть прийматися якісь конкретні рішення стосовно подальшої долі будівлі. Попередньо у нас на меті збереження цього готелю і цієї будівлі», — розповіла голова правління ПРАТ «Фаворит Компані» Ружена Ляшенко.

Будьте першим, хто прокоментував "Готель «Житомир» в гарні руки: міська рада чекає «на своїх»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*