«Готові оголосити страйк»: працівники житомирського Центру ПМСД проти новопризначеного в.о. директора Людмили Бондаренко

Працівники КП «Житомирський центр первинної медичної допомоги» ЖMP зібрали підписи «проти» та погрожують безстроковим страйком, якщо на посаду керівника оберуть Людмилу Бондаренко.

Колектив КП «Житомирський центр первинної медичної допомоги» звернувся листом до житомирського міського голови Сергія Сухомлина, з проханням не допустити заступницю директора Людмилу Бондаренко до виконання обов’язків директора. 

У листі вони пояснюють, що Людмила Григорівна не впорається з обов’язками директора, вона має зіпсовану репутацію, а ще у віці 70 років, вона сама є у групі ризику по зараженню на COVID-19. 

Ситуацію з Житомирським ЦПМСД порівняли з Житомирським лабораторним центром. У колективному листі працівники зазначили, що не хочуть подібного фіналу для центру первинної медичної допомоги. Вони зібрали сотні підписів «проти» Людмили Бондаренко та попередили про можливий страйк, якщо міський голова не перегляне рішення. Крім того, вони нагадали, що до заступниці міського голови Марії Місюрової неодноразовов надходили скарги на Людмилу Бондаренко. 

«Ми не хочемо повторити долю Житомирського лабораторного центру, нам не потрібен власний Зіновій Парамонов. Якщо Марія Олександрівна скаже Вам, що вона не в курсі про репутацію Людмили Григорівни, і для неї така реакція колективу неочікувана — будьте певні, це неправда. Дуже просимо Вас переглянути рішення про покладення обов’язків директора підприємства на Бондаренко Людмилу Григорівну. 

У разі, якщо цього не буде зроблено, інформуємо про готовність оголосити безстроковий страйк вже у найближчі дні».

Будьте першим, хто прокоментував "«Готові оголосити страйк»: працівники житомирського Центру ПМСД проти новопризначеного в.о. директора Людмили Бондаренко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*