Готуйте гаманці: Тести підтвердження вірусу у новій вірусологічній лабораторії КП «Дитяча лікарня» коштуватимуть від 780 грн

unnamed 2 1 - Готуйте гаманці: Тести підтвердження вірусу у новій вірусологічній лабораторії КП «Дитяча лікарня» коштуватимуть від 780 грн

У новій вірусологічній лабораторії КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Житомирської міської ради зробити тести можна буде за 780-1330 грн. Відповідне рішення сьогодні, 17 червня, прийняли члени виконавчого комітету.

Виявлення РНК самого вірусу буде коштувати для житомирян 780 грн, а ПЛР-діагностика обійдеться в 1330 грн. У КП “Лікарня 1” тест коштує 466 грн, проте цей тест показує тільки наявність антитіл.  Члени виконавчого комітету вважають, що така лабораторія дасть можливість виявити і зменшити кількість хворих. 

«Зараз є нагальна потреба в діагностиці на коронавірус, але ми і в подальшому зможемо використовувати цю лабораторію для діагностики багатьох інших інфекцій. На сьогоднішній день пораховано всі витратні матеріали і тести, і це дійсно дороговартісне обстеження», — зазначила заступниця міського голови Марія Місюрова.

Нагадаємо, що раніше Житомирський міський голова Сергій Сухомлин анонсував вартість таких тестів у 500-700 грн


Будьте першим, хто прокоментував "Готуйте гаманці: Тести підтвердження вірусу у новій вірусологічній лабораторії КП «Дитяча лікарня» коштуватимуть від 780 грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*