Днями правоохоронці провели санкціоновані обшуки у приватних домоволодіннях на Житомирщині, в результаті яких вилучили у громадян гранати, пістолети, підривачі та набої.
Зокрема, на Звягельщині правоохоронці отримали попередню інформацію про можливе зберігання зброї 51-річним жителем Довбиської громади. Під час обшуку з будинку чоловіка вилучили корпус гранати Ф-1, підривач, набої до кулемету та стартовий пістолет. Усе це господар зберігав у шафі. При цьому правопорушник заявив, що вказану зброю просто знайшов.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/64b515330c577597794547.jpg)
На Малинщині з будинку 31-річного жителя Чоповицької громади було вилучено пістолет калібру 9 мм, попередньо, перероблений зі стартового на бойовий, та кілька набоїв. Наявність таких «сувенірів» чоловік також пояснив знахідкою.
Водночас на Бердичівщині правоохоронці перевіряли на причетність до оборудок з наркотиками 59-річного жителя Райгородоцької громади. Натомість виявили в його оселі понад півсотні набоїв, підривач та димову шашку.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/64b51534e4828775693236.jpg)
Усі знахідки направлено на дослідження Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. А за вказаними фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Тепер всім трьом фігурантам загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/64b51532577e8313842838-1.jpg)
Нагадаємо також, що на Овруччині правоохоронці виявили в оселі місцевого мешканця арсенал нелегальної зброї.
Будьте першим, хто прокоментував "Гранати, пістолети, підривачі та набої вилучили правоохоронці з осель трьох мешканців Житомирщини"