Громадський транспорт Бердичева припинив роботу

У Бердичеві міські маршрутки з 12-ої години дня 11-го березня припинили курсувати за маршрутами. Це стосується всіх перевізників. Громадський транспорт не їздить. За коментарем ми звернулись до першого заступника міського голови Бердичева Артема Азізова.

«Паралізували повністю всі «червоні зони» з 12-ої години дня сьогодні. Маршрутки, всі регулярні і нерегулярні перевезення, заборонені. Транзит може проходити через «червону зону» без обілечення і без заїзду на автостанцію. Дозволено тільки спецпідвоз, це перевізники, які заключили договори з підприємцями, вони будуть підвозити людей на роботу без збору пасажирів по маршруту», – розповів нам телефоном Артем Азізов.

Зранку, говорить він, ще маршруткам було дозволено їздити. Зміни в постанові кабміну отримали без двадцяти дванадцять.

«Житомир так само зупинився, курсують лише спецперевезення, зокрема і тролейбуси, які спеціально підвозитимуть до роботи, без зупинок на зупинках.

У Бердичеві на роботу людей підвозитимуть ті перевізники, які уклали договори з керівництвом підприємств. Зараз вирішують в першу чергу питання підвозу лікарів до роботи і до дому. А також дітей до дитсадків, які працюють.

Поки попередньо так житимемо до 18-го березня. За дотриманням постанови про заборону маршруток слідкують правоохоронці, зранку вже намагались виписувати протоколи на перевізників, хоча офіційної постанови зі змінами Бердичів ще не мав. На поступки владі міста поліція не йде. Кажуть, тоді на них складатимуть штрафи», – каже Артем Азізов.

За його словами, міська влада взагалі не може вплинути на ситуацію. Все сталось раптово, без змоги попередити людей і ЗМІ заздалегідь.

Будьте першим, хто прокоментував "Громадський транспорт Бердичева припинив роботу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*