Церковну громаду села Більківці зробили «власником» частини Скіфського золота

Церковна громада села Більківці, що у Коростишівському районі, стала «власником» частини Скіфського золота, яке викрали з кримських музеїв. Безцінні експонати нещодавно з’явилися в іспанському депозитарії, а їх розпорядником представився українець.

Чоловік застрахував експонати та помістив їх у сейф. А як згодом вдалося з’ясувати журналістам 1+1, підробив документи про вартість золота та зазначив, що власником Скіфського скарбу є церковна громада села Більківці, що на Житомирщині.

Самі ж представники громади вперше почули про такий скарб у своїй власності та пояснили, що жодного стосунку до нього ні церковна громада, ні громада села не має.

За словами в. о. старости Василя Хом’яка, у село вже приїздила знімальна група каналу 1+1, тож він в курсі історії зі Скіфським золотом.

«Такою інформацією ні я, як виконуючий обов’язки старости, ні батюшка наш, ні дяк, не володіємо. Не було й жодних спогадів про те, що християнська громада володіє Скіфським золотом. Такої інформації немає. Ми про це вперше чуємо», – пояснив виконувач обов’язків старости села Більківці.


Дивіться також: Де шукають «скарби Шодуара»? Таємна золота лихоманка у Житомирі

Будьте першим, хто прокоментував "Церковну громаду села Більківці зробили «власником» частини Скіфського золота"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*