Грудневі платіжки за тепло викликали у житомирян обурення | Times ZT

Грудневі платіжки за тепло викликали у житомирян обурення

Нещодавно житомирянам прийшли платіжки від КП «Житомиртеплокомуненерго» за грудень. Попри те, що груднень був відносно теплим місяцем, таке “здешевлення” викликало обурення у містян.

У соцмережі Facebook житомиряни активно обговорюють це “покращення”:

  • «Хтось може мені пояснити логіку нарахувань у цій платіжці? В ЖТКЕ мені розповіли, що „нараховано“ — це не правильно, а до „сплати“ — правильно. Бо вони відімкнули будинковий лічильник. І як це розуміти? Відімкнули, щоб вказати в платіжці більшу суму?», — Діана.
  • «Така точно ситуція і в мене. Ті самі пояснення — ніби поламаний лічильник. Якщо ми живемо з Вами не в одному будинку — то це точно якісь мутки ЖТКЕ», — Марія.
  • «Мені теж цікаво. Ми з вами живемо в одному місті, а морозить нас по різному. У вас розрахунковий тариф 21.083, а у мене 25.605. Якщо тариф помножити на коефіцієнт грудня, виходить 32.693. А де береться фактичний тариф? Та ще й для всіх різний. І де знижка, яку Сухомлин і уряд обіцяли? Крутимо, вертимо, себе не обділяємо, жах. Це ще зима нас пожаліла», — Алла. 
  • «По всіх каналах говорять, що опалення знизилося на 23-23%, а у Житомира свої розрахунки. У мене платіжки менше на 5.8 відсотка. Це як?», — Світлана.
  • «Я дзвонила вже в міськраду, вони кажуть, що потрібно колективну заяву від мешканців будинку, щоб зробили нормальний перерахунок. А то виходить, самі цей лічильник відключили самі ж накрутили. І що, тепер всю зиму так гратися будуть?», — Діна.
  • «Дуже „маленька“ сума, враховуючи, що грудень був досить теплий», — анонімний автор.
  • «Просто Рогожину потрібно в Італію ще раз з мером злітати», — Владислав.

Ми вирішили розібратися у цій ситуації. Що все ж таки сталося, і як це пояснюють в ЖТКЕ читайте згодом на Times.ZT.

Будьте першим, хто прокоментував "Грудневі платіжки за тепло викликали у житомирян обурення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*