Гринкевичу, його сину та керівникам їх компаній оголошено про підозру у завданні збитків державі у сумі понад 1 млрд грн

Гринкевичу, його сину та керівникам їх компаній оголошено про підозру у завданні збитків державі у сумі понад 1 млрд грн

Членам злочинної організації, створеної одіозним олігархом Гринкевичем, ДБР повідомило про підозру у завданні держбюджету України збитків на понад мільярд гривень.

Встановлено, що підприємець створив злочинну організацію для протиправного заволодіння бюджетними коштами. Він уклав договори з Міністерством оборони України на постачання неякісного військового одягу. Зокрема, компанії львівського бізнесмена уклали 23 договори на постачання Міністерству оборони одягу на понад 1,5 млрд грн.

Усіх членів злочинної організації затримано. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Зловмисникам світить позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

А за подальшим розвитком подій у даній скандальній справі можете слідкувати на нашому телеграм-каналі.

Будьте першим, хто прокоментував "Гринкевичу, його сину та керівникам їх компаній оголошено про підозру у завданні збитків державі у сумі понад 1 млрд грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*