Грип на Житомирщині набирає обертів: за останній тиждень захворюваність зросла на 21%

Грип на Житомирщині набирає обертів: за останній тиждень захворюваність зросла на 21%

На Житомирщині фіксується стрімке зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Лише за останній тиждень кількість хворих зросла на 21%. Наразі показник захворюваності в області перевищує епідемічний поріг на 101%, що відповідає дуже високому рівню інтенсивності епідпроцесу. При цьому епідпоріг перевищено в усіх 4-х районах області. 

Найбільше хворих серед дітей до 17 років – 8068 осіб (56%). Житомирська дитяча лікарня ім. В.Й. Башека переповнена маленькими пацієнтами. Рівень госпіталізації значно зріс. Лише минулого тижня до лікарень області було доставлено 241 дитину.

Однак, попри такі показники, департамент освіти Житомирської міської ради дивним чином не бачить передумов для введення в місті карантину. Дистанційно навчаються лише учні гімназії №23 та кількох класів у інших ліцеях, де захворіло понад 50 % учнів.

А тим часом на Житомирщині вже зафіксовано два летальних випадки від грипу. Один з них – у дитячій лікарні Житомира.

Водночас зростає в області і захворюваність на COVID-19. Минулого тижня в регіоні було виявлено 113 нових випадків зараження. Окрім того, в результаті ускладнень, спричинених COVID-19, на Житомирщині за останній тиждень померло 4 людини.

Будьте першим, хто прокоментував "Грип на Житомирщині набирає обертів: за останній тиждень захворюваність зросла на 21%"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*