Гришковецька ОТГ тепер з новим ЦНАПом (ВІДЕО)

У Гришковецькій громаді відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг. Ідея щодо створення ЦНАПу, каже голова ОТГ Ірена Лісова, з’явилась задовго до появи громади. Подавши заявку, ОТГ пройшла успішний відбір. Селищна рада зробила ремонт приміщення. Решта процесів – за кошти Програми покращення якості надання адмінпослуг для населення U-LEAD.

«З боку U-LEAD було надано обладнання, комп’ютери, меблі, навчання і надано супровід інституційного створення ЦНАПу, виконали умови одна і друга сторона і на сьогодні ми маємо комфортне і обладнане приміщення, дуже зручне для мешканців», – розповідає Гришковецька селищна голова Ірена Лісова.

У Центрі надання адмінпослуг працюватиме 4-ро фахівців у Гришківцях і 7-ро віддалено у селах громади. Вони можуть надавати понад 100 видів послуг і  планують їх з часом розширити.

«Зараз держава також цьому сприяє. Є постанова, яка дозволяє подавати заявки на отримання додаткового обладнання, передаватися будуть субвенції за умови спів фінансування», – додає Ірена Лісова.

Начальник відділу «ЦНАП» Гришковецької селищної ради Наталія Ніколайчук раніше працювала у Бердичівському Центрі надання адмінпослуг. На новому місці навчалась разом з колективом.

«Працівники Центру пройшли навчання згідно програми U-LEAD, про що отримали сертифікати Це навчання в галузі реєстрації і зняття з реєстрації місця проживання, реєстрації актів цивільного стану, етики спілкування, гендерної політики», – каже начальник відділу «ЦНАП» Гришковецької селищної ради Наталія Ніколайчук.

Тепер, кажуть працівниці Центру, жителям громади не потрібно їхати «в світ», аби отримати послуги з реєстрації, з земельних питань, з місцевого самоврядування, послуги соціального характеру або ж Пенсійного фонду. Буде достатньо передати фахівцям ЦНАПу пакет документів. Далі адміністратори скерують їх до виконавців і на цьому ж місці через час, визначений законом, люди отримають відповідь на своє звернення.

«ЦНАП створено для того, щоб жителі громади отримували якісні, доступні, прозорі послуги в одному місці», – каже Наталія Ніколайчук.

«Саме тут з’являється перший дотик мешканця із державою. Сюди він приходить за невеличкою довідкою, з проханням, проблемою, яку потрібно вирішити. І саме працівники ЦНАПу стають оцими провідниками, тими, хто зустрічає і підставляє плече для того, щоб вирішити цю проблему», – говорить Богдан Кицак, Народний депутат України.

Ремонт приміщення ЦНАПу, повідомила голова громади, обійшовся бюджету ОТГ до 200-от тисяч гривень і півмільйона гривень витратив U-LEAD.

Будьте першим, хто прокоментував "Гришковецька ОТГ тепер з новим ЦНАПом (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*