«Гуманітарна допомога — це не задурно отримати товари першої необхідності», — Сухомлин звернувся до житомирян

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин закликав жителів міста поставитися з розумінням до отримання гуманітарної допомоги, яка надходить від країн-партнерів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Міський голова наголосив, що гуманітарна допомога — це не задурно отримати товари першої необхідності. Це харчі, засоби гігієни, дитячі підгузки та речі, які потрібні соціально незахищеним верствам населення.

«Перш за все тим, хто одинокий, має інвалідність, або ж втратив все через воєнні дії. Через Житомир проїжджає величезна кількість тих, кого понівечила війна. Тому, враховуючи ажіотаж довкола видачі, залишок гуманітарних наборів буде видаватися лише особам з числа попередньо зареєстрованих, що їх не отримали, і при цьому належать виключно до наступних категорій: особи з інвалідністю першої, другої груп, особи старші 80 років, діти з інвалідністю», — повідомив Сергій Сухомлин.

Мер Житомира також наголосив, що під час отримання допомоги людина має показати документ, що підтверджує належність до вказаної категорії.

Будьте першим, хто прокоментував "«Гуманітарна допомога — це не задурно отримати товари першої необхідності», — Сухомлин звернувся до житомирян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*