ГУР України припускає, що путін мертвий | Times ZT

ГУР України припускає, що путін мертвий

Головне управління розвідки Міністерства оборони України випустило російськомовний відеоролік, в якому розповіло про важкі хвороби путіна та його двійників. 

У відео з посиланням на дані британської розвідки припускається, що справжній путін може бути мертвий. Це аргументують тим, що він нібито майже одночасно з’являється в різних місцях, періодично змінюється його поведінка та зовнішність. 

У сюжеті зазначають, що у путіна «змінюється картинка вуха», хоча вона є унікальною для кожної людини. Також є інформація, що російський президент «серйозно хворий». На нібито доказ цих слів у відео приводиться самоізоляція та сидіння на великій відстані від тих, з ким путін проводить зустрічі. Крім того, автори відео вказують на ймовірні проблеми з правою рукою у російського президента, якою він майже не рухає, коли йде.

Крім того, знову з посиланням на дані розвідок, опубліковані в ЗМІ, у відео стверджують, що у путіна «розлад мозку» і що він переніс кілька операцій. Також цитується російський політолог, який стверджує, що путін нібито багато років страждає на різні форми раку.

Нагадаємо, путін впав у післяопераційну кому – ЗМІ.

Будьте першим, хто прокоментував "ГУР України припускає, що путін мертвий"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*