ГУР знищило у Криму черговий швидкісний катер росіян

ГУР знищило у Криму черговий швидкісний катер росіян

В результаті спецоперації ГУР знищило в тимчасово окупованому Криму швидкісний катер росіян. Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки МО України.

“Внаслідок операції підрозділу ГУР МО України “Group 13” ударним морським дроном Magura V5 знищено швидкісний катер російських загарбників”, 

– йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що операцію було проведено в районі бухти Вузька Євпаторійського району (колишній Чорноморський район) на західному узбережжі тимчасово окупованого Криму. Реалізація завдання стала можливою за сприяння платформи United24. 

Оскільки страх перед українськими атаками змушує окупантів ховати великі кораблі чорноморського флоту якомога далі від півострова, бойова робота триває по швидкісних маневрових військових суднах росіян, які незаконно перебувають в українських територіальних водах Криму“,

– наголошують у розвідці.

Нагадаємо, що раніше з допомогою зазначених морських дронів ГУР ліквідувало російські кораблі  “Цезар Куніков”, “Івановець”, “Сергій Котов”, “Акула” та “Серна” та пошкодило корабель “Іван Хурс”. 

Будьте першим, хто прокоментував "ГУР знищило у Криму черговий швидкісний катер росіян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*