Гурт «eMotion» розвиває культуру cover dance в Житомирі (ФОТО)

«Емоції та рух – це два слова, які зашифровані у назві нашого гурту і саме вони повністю характеризують найважливіші складові діяльності. Той, хто виконує танець, вкладає у нього власні почуття, намагається донести до публіки певний сенс. Основні символи команди – метелик, відтінки рожевого і фіолетового кольорів. Зараз у складі гурту «eMotion» сім учасниць. Ми усі – подруги, яких свого часу об‘єднали спільні захоплення. Частина – ще школярки, інша – студентки ЖДУ ім.І.Франка та ДУ «Житомирська політехніка. Разом ми створюємо кавери. Іноді це також можуть бути сценічні міні-постановки. Вчимо хореографії к-поп гуртів та знімаємо їх на відео, викладаючи ролики на своїх сторінках у соціальних мережах, або ж презентуємо наживо під час виступів на івентах», – ділиться лідерка колективу «eMotion» Nikki.

За її словами, бажання зібрати таку команду виникло ще у 2018-му після переглядів каверів зарубіжних фанатів к-попу. Достеменно не знала, чи є у Житомирі щось подібне і чи взагалі у місті можна знайти інших поціновувачів цього жанру. Через два роки дізналася про існування місцевого ком‘юніті каверденсерів і взялася реалізовувати свою мрію. Було декілька спроб, майже повна зміна складу і врешті восени 2021 року гурт «eMotion» заявив про себе. Починаючи з 2023-го, він знаходиться під крилом МКСЦ.

Зараз у складі колективу, окрім Nikki, виступають Hope, Anie, Cherry, Lana, Vinkko, Slivary: в cover dance дівчата використовують сценічні імена. Розповідають, увесь процес підготовки одного танцю може тривати близько місяця і навіть більше, включаючи підбір та вивчення хореографії, відпрацювання синхрону, виготовлення костюмів, обговорення ідеї зйомки, вибір локації тощо. Необхідно враховувати безліч аспектів. Основна мета – розвивати культуру cover dance у місті.

«Ми прагнемо отримувати задоволення від того, що робимо. Кайфуємо від самого процесу підготовки і роботи над новим проєктом, виступів, спілкування одна з одною. Це дійсно приносить масу позитивних емоцій. Особливо приємно потім чути схвальні відгуки та бачити, що людям подобається результат нашої діяльності. К-поп включає в себе безліч жанрів та стилів, як музики, так і танців. Від хіп-хопу – до вогу. В одному танці може поєднуватись одразу декілька стилів, що й робить його цікавим для виконання. Зазвичай віддаємо перевагу драйвовим хореографіям жіночих груп, але загалом обираємо ті проєкти, які сподобались усій команді. Це можуть і новинки к-попу, і культові хореографії», – наголошує Nikki.

«Я хочу розвивати напрям cover dance в Житомирі, представляючи його на публіку й удосконалюючи свої навички у цьому стилі танцю», – каже Vinkko.

«Моя мотивація – бути з командою, бути поруч з друзями, робити те, що мені подобається», – додає Anie.

«Хочу бути поруч з друзями, знаходити нові знайомства, емоції та розчинятися під час танцю», – веде далі Slivary

«Мені подобається займатися улюбленою справою з близькими та комфортними мені людьми, удосконалювати свої вміння, просувати к-поп cover dance, насолоджуватися молодістю», – констатує Hope.

«Моя мотивація – це розвивати житомирський cover dance, самовдосконаватися у цьому напрямку і просто займатися справою, яка приносить мені задоволення», – Cherry

«Самовдосконалюватися в танцях, розвиватися в cover dance , йти до більшого і займатися тим, що подобається», – переконує Lana.

Раніше дівчата відвідували заняття з хореографії у різних танцювальних студіях і школах, або ж здобували відповідні навички самостійно. Втім, головне, аби учасниця вміла працювати в команді, відповідально ставилася до своїх обов‘язків, відповідала загальному рівню танцювальних здібностей інших.

Поки що гурт на своїх майданчиках представив два проєкти і незабаром запланована публікація нещодавно відзнятого відео. Хоча вивчених танців мають значно більше, але багато часу займає створення костюмів і зйомка. Влітку обіцяють радувати прихильників новими роботами частіше.

Слідкувати за «eMotion» (@emotion_cover.team) можна у мережі Інстаграм, Тік-Ток й Telegram.

Юлія Демусь

«Буде тобі, враже, так як відьма скаже»: житомирянка зробила кавер і презентувала кліп на відому композицію (ВІДЕО)

«Це мій вид релаксу», – житомирянка Ірина Нікітіна про макіяж, TikTok і патріотичні образи (ФОТО – ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Гурт «eMotion» розвиває культуру cover dance в Житомирі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*