«Емоції та рух – це два слова, які зашифровані у назві нашого гурту і саме вони повністю характеризують найважливіші складові діяльності. Той, хто виконує танець, вкладає у нього власні почуття, намагається донести до публіки певний сенс. Основні символи команди – метелик, відтінки рожевого і фіолетового кольорів. Зараз у складі гурту «eMotion» сім учасниць. Ми усі – подруги, яких свого часу об‘єднали спільні захоплення. Частина – ще школярки, інша – студентки ЖДУ ім.І.Франка та ДУ «Житомирська політехніка. Разом ми створюємо кавери. Іноді це також можуть бути сценічні міні-постановки. Вчимо хореографії к-поп гуртів та знімаємо їх на відео, викладаючи ролики на своїх сторінках у соціальних мережах, або ж презентуємо наживо під час виступів на івентах», – ділиться лідерка колективу «eMotion» Nikki.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/2fa4396e-081b-4796-bd71-3cac36098a1b-1024x576.jpg)
За її словами, бажання зібрати таку команду виникло ще у 2018-му після переглядів каверів зарубіжних фанатів к-попу. Достеменно не знала, чи є у Житомирі щось подібне і чи взагалі у місті можна знайти інших поціновувачів цього жанру. Через два роки дізналася про існування місцевого ком‘юніті каверденсерів і взялася реалізовувати свою мрію. Було декілька спроб, майже повна зміна складу і врешті восени 2021 року гурт «eMotion» заявив про себе. Починаючи з 2023-го, він знаходиться під крилом МКСЦ.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/c5e05a02-2a2a-43e5-9cdb-066836621f5f-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/344099525_904693533966265_4702666066860950754_n-826x1024.jpg)
Зараз у складі колективу, окрім Nikki, виступають Hope, Anie, Cherry, Lana, Vinkko, Slivary: в cover dance дівчата використовують сценічні імена. Розповідають, увесь процес підготовки одного танцю може тривати близько місяця і навіть більше, включаючи підбір та вивчення хореографії, відпрацювання синхрону, виготовлення костюмів, обговорення ідеї зйомки, вибір локації тощо. Необхідно враховувати безліч аспектів. Основна мета – розвивати культуру cover dance у місті.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/f69e4cad-e5fa-4975-b744-3d77a541d15b-1024x576.jpg)
«Ми прагнемо отримувати задоволення від того, що робимо. Кайфуємо від самого процесу підготовки і роботи над новим проєктом, виступів, спілкування одна з одною. Це дійсно приносить масу позитивних емоцій. Особливо приємно потім чути схвальні відгуки та бачити, що людям подобається результат нашої діяльності. К-поп включає в себе безліч жанрів та стилів, як музики, так і танців. Від хіп-хопу – до вогу. В одному танці може поєднуватись одразу декілька стилів, що й робить його цікавим для виконання. Зазвичай віддаємо перевагу драйвовим хореографіям жіночих груп, але загалом обираємо ті проєкти, які сподобались усій команді. Це можуть і новинки к-попу, і культові хореографії», – наголошує Nikki.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/343639634_254413153828513_6299629650757449801_n-817x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342766922_281270264224273_8724656376092457628_n-823x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342732436_532203149127276_4513489071533082367_n-923x1024.jpg)
«Я хочу розвивати напрям cover dance в Житомирі, представляючи його на публіку й удосконалюючи свої навички у цьому стилі танцю», – каже Vinkko.
«Моя мотивація – бути з командою, бути поруч з друзями, робити те, що мені подобається», – додає Anie.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342691313_120953224319635_6044473538106108964_n-819x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342682817_1047781733275318_6272006440436662552_n-829x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342678472_1628109340986058_6761327076766093772_n-820x1024.jpg)
«Хочу бути поруч з друзями, знаходити нові знайомства, емоції та розчинятися під час танцю», – веде далі Slivary
«Мені подобається займатися улюбленою справою з близькими та комфортними мені людьми, удосконалювати свої вміння, просувати к-поп cover dance, насолоджуватися молодістю», – констатує Hope.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342598662_233489835938733_7328543949819968973_n-823x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342558943_790022062327698_1442021449365974965_n-822x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/206f196d-7972-4fd0-8615-27aba9b99d98-1024x678.jpg)
«Моя мотивація – це розвивати житомирський cover dance, самовдосконаватися у цьому напрямку і просто займатися справою, яка приносить мені задоволення», – Cherry
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/9ed3a6ba-5ee7-489e-83cb-04587b1ad2ae-1024x768.jpg)
«Самовдосконалюватися в танцях, розвиватися в cover dance , йти до більшого і займатися тим, що подобається», – переконує Lana.
Раніше дівчата відвідували заняття з хореографії у різних танцювальних студіях і школах, або ж здобували відповідні навички самостійно. Втім, головне, аби учасниця вміла працювати в команді, відповідально ставилася до своїх обов‘язків, відповідала загальному рівню танцювальних здібностей інших.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/6a17f78d-44ea-4c47-8816-d4079605e070.jpg)
Поки що гурт на своїх майданчиках представив два проєкти і незабаром запланована публікація нещодавно відзнятого відео. Хоча вивчених танців мають значно більше, але багато часу займає створення костюмів і зйомка. Влітку обіцяють радувати прихильників новими роботами частіше.
Слідкувати за «eMotion» (@emotion_cover.team) можна у мережі Інстаграм, Тік-Ток й Telegram.
Юлія Демусь
Будьте першим, хто прокоментував "Гурт «eMotion» розвиває культуру cover dance в Житомирі (ФОТО)"