Гурт «Скрябін» – гість Бердичева у День міста-2021 (ВІДЕО)

У Бердичеві виступив легендарний гурт «Скрябін». Музиканти, що грали у колективі з улюбленцем українців, нині покійним Андрієм Кузьменком, відіграли наповну впізнавані для багатьох поколінь хіти. Усі вони – друзі Кузьми, як звикли по-простому називати Андрія прихильники. Перед виступом ми витягнули одного з них на інтерв’ю.

У колективі, зі слів музиканта, не люблять і не мають традиції збиратись на могилі трагічно загиблого колеги. Натомість згадують його у творчості, співають його пісні, а підспівують їм тисячі шанувальників, котрі знають напам’ять тексти і з плином часу не забувають їх. Гурт підтримує дружні стосунки з дружиною, донькою і мамою Андрія Кузьменка. А в майбутньому не думає припиняти творчої діяльності.

Бердичів зустрів «Скрябін» потужною енергетикою: на Центральній площі ніде яблуку впасти. Танцюють і підспівують, здається, всі. Гучно лунає: «Люди як кораблі… Всі твої листи – то є макулатура, а ти мені не дівчина, а просто шмата… Ти мені не даєш, ну ти і даєш… Давай з тобою будем просто мовчати… Зайди в холодну воду, не бійся намочити ноги… Танець пінгвіна… Спи собі сама… Їде маршрутка…» та інші пісні. Серед них – навіть коломийки, трошки українських народних, дещо призабуті композиції з 90-их.

Не обійшлось без маленького відступу: артисти оголошують про загублену дівчинку. А ще радо спілкуються з публікою. Кажуть, мер видався їм простим чоловічком, що їздить на скромній машині. Тому й проспівали «Порш пана мера». У коломийках дещо поглузували з того, що люди голосують за одну з політичних сил. Не раз під час пісень бердичівляни запалюють ліхтарики у телефонах і підспівують в унісон.

Як це було – дивіться у відео та згадайте Кузьму Скрябіна, який бував у Бердичеві, окрім музики займався волонтерством, підтримував наших армійців і любив життя у всіх його проявах.

Будьте першим, хто прокоментував "Гурт «Скрябін» – гість Бердичева у День міста-2021 (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*