Ілон Маск відмовляється надалі фінансувати роботу Starlink в Україні

Сьогодні стало відомо, що представники SpaceX повідомили Пентагон, що не можуть більше фінансувати роботу Starlink в Україні. За інформацією СNN, компанія Ілона Маска надіслала лист до штаб-квартири Міністерства оборони США, в якому попросила взяти фінансування на себе.

Ми не можемо надалі дарувати термінали Україні або фінансувати наявні термінали протягом невизначеного періоду часу“,

— йдеться у листі.

До кінця цього року, за твердженням фахівців SpaceX, на оплату послуг потрібно понад $120 млн та близько $400 млн – за наступний рік. У разі відсутності фінансування, компанія Маска погрожує припинити постачання комплексів для прийому супутникового інтернету Starlink в Україну.

Наразі в нашій державі працює найбільша кількість станцій Starlink у Європі. До сьогодні SpaceX передав українцям близько 20 тисяч комплектів на загальну суму 80 млн доларів. Комплекти є життєво необхідним інструментом для наших захисників, особливо у разі відсутності мобільного та інтернет-зв`язку. Окрім того, їх використовують для керування дронами та передачі відео для коригування артилерійського вогню.

Питання фінансування роботи Starlink піднімається не вперше. Раніше суперечка щодо цього виникла на тлі інформації про відключення звязку Starlink в місцях контрнаступу українських військ.

Будьте першим, хто прокоментував "Ілон Маск відмовляється надалі фінансувати роботу Starlink в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*