Інформгігієна під час війни: поради від Мінцифри

Після нападу російських військ на Україну, триває не лише реальна, але й інформаційна – кібервійна. Як не стати її жертвою та допомогти нашим захисникам у боротьбі з окупантом: Міністерство цифрової трансформації підготувало декілька простих порад:

  • Перераховуйте кошти на допомогу армії чи населенню офіційним установам. Наприклад, через відповідну послугу в застосунку Дія — «Допомога армії». Або на офіційному порталі https://putina.net
  • Не повідомляйте своє місцерозташування та розташування наших військових вашим близькими, телефоном чи в месенджерах. Цю інформацію може використати ворог. Просто повідомте близьких, що ви живі-здорові.
  • Подбайте про додаткові джерела інформації, щоб бути в курсі подій в Україні. Ворог руйнує та захоплює телерадіосигнал, щоб транслювати пропаганду.
  • Не поширюйте в соцмережах неперевірені новини та не сійте паніку. Перевіряйте інформацію. Не пишіть у стані афекту. Зберігайте спокій. Спробуйте заспокоїти близьких, які піддалися паніці чи повелися на гучну «сенсацію».
  • Якщо побачите в соцмережах російську пропаганду — заблокуйте такий пост, подайте скаргу на нього або додавайте акаунт у бот СБУ для блокування @black_listUA_bot.

Будьте першим, хто прокоментував "Інформгігієна під час війни: поради від Мінцифри"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*