Сьогодні, під час позачергового засідання виконкому Житомирської міської ради, мер міста Сергій Сухомлин продемонстрував проєкт ліцею №25. Його розробили європейські проєктанти спільно з житомирським архітектурним бюро.
«Радує ж новий проєкт ліцею №25. Він виконаний у стилі sustainable. Це максимально екологічний підхід до будівництва навчального корпусу. У концепті врахована й інклюзія. Дякую Сергей Грабчук та архітектурному бюро М9. Respect проєктантам з Кіпру та Португалії!», – зазначив Сергій Сухомлин.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-15_14-37-25-2.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Іноземні архітектори створили проєкт нового приміщення ліцею № 25"