Іноземця, котрий у Житомирі вийшов з автобуса через конфлікт із пасажирами, розшукали в сусідній області

aec25be199ab6a49ec6775202fcc9cd4 preview w440 h290 - Іноземця, котрий у Житомирі вийшов з автобуса через конфлікт із пасажирами, розшукали в сусідній області

Правоохоронцям вдалося встановити місце знаходження 48-річного Монтвідаса Гедимінаса, який ще 23 жовтня вийшов з міжнародного автобуса, що курсує з Києва до Варшави, та зник.

Розшукали громадянина Литовської Республіки аж у Рівненській області, – пише Житомир.info, посилаючись на особисті джерела в правоохоронних органах.

“Увечері 13 листопада іноземця вдалося знайти на території Рівненській області. Чоловік загубив особисті документи та втратив мобільний телефон, тому вийти на зв`язок із родичами можливості не мав. Правоохоронці допомогли литовцю повідомити рідних про все, що з ним сталося. Наразі вирішується питання щодо відновлення документів чоловіка для повернення на батьківщину”, – йдеться в тексті повідомлення.

Нагадаємо, на Житомирщині розшукують безвісно зниклого іноземця.


Будьте першим, хто прокоментував "Іноземця, котрий у Житомирі вийшов з автобуса через конфлікт із пасажирами, розшукали в сусідній області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*