Інтерв’ю з міським головою Сергієм Орлюком: чого чекати у найближчий час (ВІДЕО)

Сергій Орлюк у якості міського голови вже третій день на роботі. Графік, каже, напружений, роботи чимало. Адже треба вникнути у стан справ із середини, познайомитись з колективом, налагодити його роботу. У міську раду він приїздить близько 8-ої ранку. А от додому їде пізнього вечора. Справ повно, тому наше перше інтерв’ю очільник міста переніс на день. Але питань наперед не просив, навіть напрямку розмови не питав. Ми мали 30 хвилин для спілкування. Варто зазначити: невимушеного спілкування, без психологічного тиску, без зверхнього погляду, без зайвого пафосу, без страху спитати щось не те, без заготовленого тексту. Насправді запитати хотілось багато. Але поки немає конкретних дій, рішень, команди, які б з ним втілили у життя пункти передвиборчої програми. Усе з часом.

Під час спілкування з Сергієм Валерійовичем, попри брак часу, все ж дізнались про причину його переходу з «Батьківщини» у «Пропозицію», про бачення Сергія Орлюка щодо розвитку Бердичева і чому він взагалі ризикнув спробувати стати міським головою. Розповів «мер» і про враження від ведення 1-ої сесії. А ще – заінтригував, хто стане його заступниками і секретарем міської ради. Сказав точно: керуючу справами міськвиконкому вже попередили про те, що з нею не працюватимуть.

Електронна приймальня депутатів міськради на офіційному сайті, акредитація для усіх ЗМІ, щоб потрапити на будь-яке засідання, оплата роботи членам виконкому, ведення ветеринарної практики – питання, які пояснив і не проігнорував під час інтерв’ю Сергій Орлюк.

Повне перше інтерв’ю з новим міським головою дивіться у відео.

Будьте першим, хто прокоментував "Інтерв’ю з міським головою Сергієм Орлюком: чого чекати у найближчий час (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*