Інтерв’ю з пілотом, який літав до блокадного Маріуполя | Times ZT

Інтерв’ю з пілотом, який літав до блокадного Маріуполя

«Це було не те, що складно. Це було майже неможливо» – розповідає в інтерв’ю для Генштабу ЗСУ пілот, який літав у блокадний Маріуполь із допомогою.

Усі операції були секретні. Через це часу на розуміння і дослідження всіх нюансів не було навіть в екіпажів. Кожен політ готувався індивідуально. У когось була доба на підготовку, а у когось – тиждень. А в когось були лічені години.

«Головна складність – допомогу потрібно було доставляти на 100 км у глибину контрольованої ворогом території. Це було не те, що складно. Це було майже неможливо. Найбільше хвилювання було тоді, коли екіпаж йшов до гелікоптера. Але в процесі польоту це вже сприймалося як робота. Ми просто працювали і робили те, що мали робити», – каже він.

Під час польоту вже з Маріуполя за 6 кілометрів від міста у гелікоптер влучила ракета, і один двигун відмовив. Другий вертоліт, який летів позаду, рашисти збили, і екіпаж загинув.

За словами льотчика, коли військовим було поставлено завдання, усі розуміли, який це ризик. Ймовірність 90%, що вони не повернуться.

«Але командувач сказав так: у скільки життів інших людей ви оцінюєте своє життя, екіпажу? От скільки людей повинні загинути, щоб ви зрозуміли, що ваше життя цього коштує? І ми всі розуміли, що там коїться. Що у людей не було там навіть ліків, щоб якусь елементарну допомогу надати. Що не було боєприпасів, і це було вкрай необхідно зробити. Саме тому всі йшли на цей ризик. Розуміючи, задля чого і задля кого вони це роблять», – зазначив пілот.

Нагадаємо, лукашенко знову бідкається про нападєніє: каже, росія готувала вторгнення в білорусь.

Будьте першим, хто прокоментував "Інтерв’ю з пілотом, який літав до блокадного Маріуполя"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*