Інцидент вичерпано: Сухомлин виправдався перед судом щодо причетності до корупційного правопорушення | Times ZT

Інцидент вичерпано: Сухомлин виправдався перед судом щодо причетності до корупційного правопорушення

“Сьогодні отримав ухвалу – справа закрита за відсутністю складу злочину.”, – написав міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Так, згідно слів мера, у 2017 році він мав на меті придбання транспортного засобу марки Audi А8 2013 року випуску. Задля заволодіння новою автівкою Сухомлин звернувся до “перевізника”, який за договором доручення мав розмитнити та привезти автівку з іншої країни.

20-го липня 2017 року угода була виконана – довірена особа передала міському голові ключі від новенького авто, яке вже за декілька днів він успішно зареєстрував у МРЕВ. Після реєстрації транспортного засобу, за словами мера, у 10-ти денний термін він вніс відомості про зміни у своєму майновому стані у декларацію.

“Я й думати про це забув, але у листопаді 2017 року до мене прийшли працівники Департаменту захисту економіки нацполіції України Житомирщини та звинуватили в тому, що відосоті про придбання авто я вніс з перевищенням допустимого терміну. Спочатку представники правоохоронних органів переконували – Audi перевізник мені передав 10-го липня 2017 року на Волинській митниці. Хоча я ж пояснював, що це нісенітниця, бо увесь день перебував на місці, в Житомирі. Ба більше, у той же день у мене був ефір на одному з місцевих телеканалів.”, – пише Сухомлин.

Згодом правоохоронці доводили, що у право власності нового авто міський голова вступив 14-го липня 2017 року. Вже на Житомирській митниці, у Новоград-Волинському, але й тут промах – згідно слів мера, у цей день він мав відрядження до столиці.

Врешті, версію обвинувачення змінювали декілька разів, але за два роки представникам правоохоронних органів так і не вдалося знайти докази моєї причетності Сухомлина до корупційного правопорушення.

“Справу закрили не через закінчення строку притягнення до відповідальності, а саме за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Це принциповий для мене момент.”, – йдеться у тексті публікації.

Нагадаємо, “Мер-корупціонер”: Сергія Сухомлина викрили в порушенні, пов’язаним із корупцією.

Будьте першим, хто прокоментував "Інцидент вичерпано: Сухомлин виправдався перед судом щодо причетності до корупційного правопорушення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*