іран допоможе виготовляти безпілотники для війни на території росії

росія уклала непублічну угоду з іраном про початок виробництва ударних безпілотників на території рф. Про це пише The Washington Post.

«Згідно з даними розвідки, отриманими американськими та іншими західними службами безпеки, після тижнів нападу на українські міста за допомогою безпілотників іранського виробництва москва тихо досягла угоди з тегераном про початок виробництва сотень безпілотних літаків із зброєю на російській території», – пише WP.

Три чиновники, які ознайомлені із цим питанням зазначили, що російські та іранські офіційні особи завершили угоду під час зустрічі в ірані на початку листопада, і дві країни швидко рухаються до передачі проектів і ключових компонентів, які можуть дозволити почати виробництво протягом декількох місяців.

«Угода, якщо вона буде повністю реалізована, означатиме подальше поглиблення російсько-іранського альянсу, який вже надав вирішальну підтримку військовій кампанії москви в Україні. Придбавши власну конвеєрну лінію, росія може різко збільшити свої запаси відносно недорогих, але дуже руйнівних систем озброєнь», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, росіяни майже вичерпали першу партію дронів-камікадзе.

Будьте першим, хто прокоментував "іран допоможе виготовляти безпілотники для війни на території росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*