Ірпінець 100 кілометрів вів худобу під обстрілами: врятований бичок став гордістю на Житомирщині

Торік у березні з Ірпеня, де точилися інтенсивні бої, вийшов місцевий мешканець разом з коровою та телям і пішки йшов до рідні на Житомирщину. 

А почалося все з того, що коли з Ірпеня почалась евакуація, місцевий житель Андрій відмовився їхати, бо в автобусі не було місця його бичку та корові. На всі вмовляння залишити тварин, чоловік не погодився. Андрій разом із телям Тройкою та коровою Мартою з-під обстрілів вирішив виходити самотужки, пішки. Так вони дивом вийшли з Ірпеня і попрямували до рідні на Житомирщину. 

Андрій згадує, пройшли понад 100 кілометрів по дорозі. Люди давали їсти та пити, а на останньому відтинку шляху, навіть, трішки підвезли. Свій вчинок він пояснив так: «Худобу теж треба було евакуювати, що я кину? Це як мародер».

У селі на Житомирщині бичок здобув гарну славу. Він – єдиний бугай на все село. З двох десятків тутешніх корів, половина уже побувала у нього в гостях. 

Результат Тройка показує хороший, вже є первісток Джонік. Пан Андрій натішитися не може, який бичечок народився від його бичка. 

«Симетричний, все чітко. Я хочу, щоб вони залишили його на розплід. Я тільки за конкурентів. Може, якщо я поїду, у селі має бути бугай», – розповідає він. 

Думку, що повернеться назад до Ірпеня, пан Андрій не відкидає. Але, якщо торік він звідти вийшов з двома тваринами, то тепер у нього міні-ферма. За кошти, що йому виплатили, як ВПО, він купив телицю, підскладав ще грошенят і купив ще одну. Тож якщо і повертатиметься до Ірпеня, то лише із худобою.  

Нагадаємо, котик Касик: герой і терапевт Центральної міської бібліотеки Житомира (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Ірпінець 100 кілометрів вів худобу під обстрілами: врятований бичок став гордістю на Житомирщині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*