ISW: Найближчим часом російські окупанти активізують наступальні операції та посилять ракетні атаки

ISW: Найближчим часом російські окупанти активізують наступальні операції та посилять ракетні атаки

У найближчі кілька тижнів російські терористи активізують наступальні операції та інтенсивність ракетних атак. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

За твердженням аналітиків, окупанти намагатимуться використати «вікно можливостей» і посунути лінію фронту поки українські війська відчувають гостру нестачу матеріально-технічних засобів та чекають на допомогу від США.

Разом з тим, спеціалісти ISW вважають, що ЗСУ, ймовірно, “зможуть стримати нинішній російський наступ, якщо допомога США надійде швидко”.

Нагадаємо, що вчора Палата представників США нарешті ухвалила законопроєкт про допомогу Україні у розмірі близько 60 млрд доларів. Однак, далі цей законопроєкт ще має бути ухвалений Сенатом і підписаний президентом. Потім також потрібен час для транспортування американської техніки на лінію фронту в Україні. Саме цією затримкою і спробують скористатися рашисти.

Будьте першим, хто прокоментував "ISW: Найближчим часом російські окупанти активізують наступальні операції та посилять ракетні атаки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*