ISW: українські дрони, ймовірно, вразили багато намічених цілей у рф

ISW: українські дрони, ймовірно, вразили багато намічених цілей у рф

Українські дрони, ймовірно, вразили багато намічених цілей у рф. Про це заявили сьогодні експерти ISW.

За твердженням аналітиків Інституту, про такий розвиток подій свідчить різниця у цифрах. Зокрема, іноземні та українські ЗМІ з посиланням на джерела у сфері безпеки України повідомили, що в ніч з 29 на 30 грудня, а також 30 грудня українські сили запустили понад 70 безпілотників по військовій інфраструктурі рф поблизу Москви, Бєлгорода, Тули, Твері та Брянська.

В той же час у Міноборони рф заявили про перехоплення лише 32 українських безпілотники в Брянській, Курській і Московській областях. Така різниця в цифрах може говорити про те, що більшість намічених цілей були вражені.

Наразі підвердженим є ураження заводу “Кремній Ел”, одного із найбільших виробників електроніки для російської воєнної техніки, в тому числі ракет великої дальності та систем ППО “Панцир”.

Окрім того, лише за останню добу на росії сталися пожежі на кількох цікавих об`єктах. Зокрема, у Самарі згорів цех виробництва полімерних матеріалів (ТОВ “КЗПМ”) і склад з продукцією, в Тулі самозайнялися і згоріли склади на ярмарку Фрунзе, а у місті Томарі (Сахалін) згорів магазин “Сніжок”, площею 1600 кв. м.

Нагадаємо, що саме намагаючись не допустити влучання по заводу “Кремній Ел”, російські ракети ППО влучили у житлові будинки мешканців Бєлгорода.

Будьте першим, хто прокоментував "ISW: українські дрони, ймовірно, вразили багато намічених цілей у рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*