Ізраїльський «Залізний купол» Україну не захистить | Times ZT

Ізраїльський «Залізний купол» Україну не захистить

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що наша ППО ефективно працює, а російські літаки вже давно не наважуються літати над Україною.

Проте захист нашого неба потребує додаткових заходів.

Сподівання на «залізний купол» Ізраїлю марні, в Україні від нього користі не буде. Натомість необхідно працювати над розвитком власної системи ППО/ПРО.

«Ми всі знаємо приклад Ізраїлю, який досить непогано захищає небо. Всі ми знаємо назву „Залізний купол“, але навіть він не захищає на 100%. Мало того, я був в Ізраїлі, спілкувався з їх виробниками, підприємствами державними. „Залізний купол“ зроблений проти повільних на низьких висотах з легким ураженням ракет, зроблених, по суті, у гаражах. Від крилатих та балістичних ракет „Залізний купол“ не захищає. Там є інша система ППО, яка розвивається і в самому Ізраїлі, і є в Чехії, і в США. Тому нам потрібно розвивати свою систему ППО/ПРО, або отримувати, у тому числі від наших партнерів», — наголосив міністр оборони України.

Американський генерал і колишній головком НАТО в Європі Філіп Брідлав назвав Кримський міст «законною метою», оскільки рашисти вторглися в Україну

Будьте першим, хто прокоментував "Ізраїльський «Залізний купол» Україну не захистить"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*