Кабмін створив спецгрупу для розслідування резонансної ДТП, у якій загинуло 9 працівників Житомирського ТТУ

94693684896016816a2eb6b55c05faf2 777x437 - Кабмін створив спецгрупу для розслідування резонансної ДТП, у якій загинуло 9 працівників Житомирського ТТУ

У середу, 25-го вересня, Кабінет Міністрів України створив спеціальну комісію, котра визначить “помилки держави”, що спричинили масштабні аварії у Житомирській та Одеській областях.

Згідно слів Олексія Гончарука, який займає посаду прем’єр-міністра України відомо, що Кабінет міністрів оперативно відреагував на доручення Зеленського щодо вжиття заходів задля посилення безпеки на автодорогах України.

«Нами була створена спецрупа, яка займатиметься розслідуванням цих аварій, аби чітко зрозуміти їх причини та як таке могло статися. А також які помилки допустила держава, що подібні випадки взагалі мали місце: або це проблема з ліцензуванням, або проблема у використанні неналежного обладнання в транспортних засобах, а може навіть проблеми із освітленням автодоріг », – розповів Гончарук.

Також голова Кабміну відзначив, що надав доручення міністру інфраструктури до кінця поточного тижня надати план першочергових дій Уряду, аби в подальшому уникати таких моторошних подій.

А ми нагадаємо, як автобус із працівниками Житомирського ТТУ потрапив у ДТП.


Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін створив спецгрупу для розслідування резонансної ДТП, у якій загинуло 9 працівників Житомирського ТТУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*