Кабмін виділив 400 млн грн на обладнання харчоблоків у школах

Вперше урядом було прийнято рішення виділити кошти на обладнання для харчових блоків у загальноосвітніх навчальних закладаї.

Так, згідно рішення, котре ухвалили у четвер, 27 листопада, під час чергового засідання Кабінету міністрів, у 2020 році державою буде спрямовано додаткові кошти в сумі 400 мільйонів гривень на обладнання харчоблоків у школах.

За словами Ганни Новосад, міністерки освіти і науки України, відомо, що згідно теперішньої статистики, впродовж навчання у школах кількість маленьких українців, що стикнулися із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, зросла аж на 40 % (!).

“Це сигнал для нас, що ми, разом із МОЗ, маємо звернути увагу на здорове харчування у школах. Ці 400 млн грн – наш перший крок у цьому напрямі”, – повідомила Новосад.

Також зазначається, що ці гроші будуть виділятися згідно стандарту – на засадах співфінансування.

Так, згідно нової постанови, місцеві органи влади зобов`язані додати до держкоштів свої інвестиції:

  • не менш як 30% суми мають додати столиця, міста обласного значення, ОТГ з адміністративним центром у місті обласного значення, а також регіони;
  • не менш як 10% суми – райони та ОТГ;
  • не менш як 5% суми – села (селища), що мають статус гірських населених пунктів, та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення.

Нагадаємо, уряд ухвалив гарантовану ціну на газ для населення

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін виділив 400 млн грн на обладнання харчоблоків у школах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*