Кабмін виділив 5,4 млн грн на зарплати вчителям-мітингувальникам, які перекривали міжнародну трасу | Times ZT

Кабмін виділив 5,4 млн грн на зарплати вчителям-мітингувальникам, які перекривали міжнародну трасу

Кабінетом міністрів було виділено 5,4 мільйона гривень на виплату заборгованостей по зарплаті вчителям з Лугинщини, які мітингували на міжнародній трасі “Київ-Ковель”.

Про це сьогодні, 23 жовтня, написав голова Житомирської обласної держадміністрації Віталій Бунечко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

“Сьогодні Кабінет міністрів України прийняв рішення щодо виділення 5,48 мільйонів гривень для виплати заборгованості по заробітній платі вчителям Лугинського району”, – йдеться у тексті публікації.

Нагадаємо, 19 жовтня близько 100 вчителів з різних навчальних закладів Житомирщини зібралися на акцію протесту, намагаючись хоча б таким чином звернути увагу уповноважених осіб до проблем із виплатами заробітньої плати.

На той час проблеми із виплатами заробітньої плати у районі тривали ще з лютого місяця. Під час другого півріччя видача зарплат припинилася зовсім.

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін виділив 5,4 млн грн на зарплати вчителям-мітингувальникам, які перекривали міжнародну трасу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*