Кабмін виділив 5,7 мільярда гривень на житло для ветеранів

Кабмін виділив 5,7 мільярда гривень на житло для ветеранів

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції в обсязі 5,7 мільярда гривень на виплату грошової компенсації ветеранам та членам їхніх сімей на придбання житла. Про це повідомляють у Мінреінтеграції.

Кошти розподілені за трьома бюджетними програмами Мінветеранів на 2024 рік. Тож цьогоріч грошову компенсацію за житло отримають майже 2500 осіб. Це:

  • особи з інвалідністю внаслідок війни I-II груп, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни I-II груп, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також члени сімей загиблих (померлих) таких ветеранів;
  • ВПО, які брали участь в АТО/ООС і визнані учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи.

“Області вже надали інформацію про потребу у виплаті грошової компенсації для придбання житла. Найближчим часом місцеві розпорядники коштів будуть перераховувати грошову компенсацію на спеціальні рахунки одержувачів,”

– зазначають у Мінреінтеграції.

Отримавши кошти ветерани та члени сімей загиблих самостійно зможуть обрати житло за бажанням, як на вторинному, так і на первинному ринку за умови, що його вже введено в експлуатацію.

Нагадаємо також, що житомирські ветерани та другі половинки Захисників можуть отримати 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу.

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін виділив 5,7 мільярда гривень на житло для ветеранів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*