Кабмін змінив порядок бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК

Кабмін змінив порядок бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК

Уряд вніс зміни щодо порядку бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств оборонно-промислового комплексу. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 16 січня, під час засідання Кабінету Міністрів.

Згідно нових положень військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються:

● незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності;
● без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.

Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності. Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва. Це рішення – спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки. Наше першочергове завдання – забезпечити наших захисників і захисниць всім необхідним для здобуття перемоги”,

– прокоментував нововведення заступник Міністра економіки України Ігор Фоменко.

Нагадаємо також, що раніше у Міністерстві економіки заявляли також, що ФОПи, чия діяльність пов`язана з ІТ, мають право на бронювання від мобілізації.

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін змінив порядок бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*