Канада наклала санкції проти баскова, боярського та пригожина

 Уряд Канади запровадив нові санкції проти росії на тлі її вторгнення до України. До списку санкцій потрапили 38 фізичних та 16 юридичних осіб. Усі вони причетні до поширення російської дезінформації та пропаганди.

До списку санкцій зокрема потрапили:

  • державна медіакомпанія «росія сьогодні», що об’єднує російськомовні інформаційні ресурси РІА Новини, ПРАЙМ, ІноСМІ, СТРУМ, КОТ, Baltnews, Ukraina.ru, Social Navigator та Arctic.ru;
  • United World International та Фонд боротьби з репресіями, суб’єкти дезінформації, тісно пов’язані із засновником та власником пвк «вагнер» пригожиним;
  • співак басков, який відвідував російські війська на окупованих територіях України та виступав на провоєнному та прорежимному концерті у москві на підтримку незаконної анексії української території.

«Канада робить активні кроки у боротьбі з російською дезінформацією в рамках своїх зусиль щодо підтримки України. Не можна допустити, щоб культурні ікони та медійні організації вільно використовували свій статус для пропаганди брехні та невиправданої підтримки війни путіна», – заявила глава МЗС Канади Мелані Жолі.

Нагадаємо, Leopard знову в моді, Тищенко рятує Таїланд та демопедизація Ірану: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Канада наклала санкції проти баскова, боярського та пригожина"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*