Карантин у Житомирській ЗОШ №28 продовжено

6 березня під час позачергового засідання міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийняте рішення продовжити карантин у житомирській ЗОШ№28 до 11 березня включно.

До такої міри члени комісії вирішили вдатися прослухавши та проаналізувавши інформацію про результати епідеміологічного розслідування групового захворювання дітей в загальноосвітній школі № 28 м. Житомир. Ситуацію, що склалася, присутнім окреслили головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ярослав Бойченко  та  завідувач Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» Іван Киричук.

Окрім продовження карантинних заходів у школі, було вирішено доручити  Житомирському міськрайонному відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» завершити бактеріологічні та вірусологічні дослідження щодо встановлення джерела збудника інфекції, яка призвела до групового захворювання дітей в загальноосвітній школі № 28, а департаменту освіти міської ради посилити контроль в підпорядкованих закладах освіти міста за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та профілактики гострих кишкових захворювань.

Нагадаємо, що заняття у Житомирській ЗОШ №28 були призупинені на сім днів з 1 березня у зв’язку з масовою захворюваністю учнів на недуги, пов’язані з розладами травлення.

Будьте першим, хто прокоментував "Карантин у Житомирській ЗОШ №28 продовжено"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*