Картка житомирянина – засіб економії чи черговий лохотрон

Універсальну банківську карту, яка дозволить заощаджувати на поїздках у громадському транспорті, отримувати соціальні виплати, знижки в магазинах, безоплатне медичне обслуговування та навіть можливість здійснювати комунальні платежі, житомиряни почали замовляти та отримувати ще у 2018 році. Реалізація проєкту “Картка житомирянина” триває й досі, проте не всі встигли отримати її зокрема й через карантин. У відділеннях Ощадбанку пояснили, що через пандемію була затримка з поставкою пластику в Україну, тому й картки не було з чого виготовляти. 

 

Проте житомиряни, які вже встигли отримати картку, не надто тішаться від того.

“Я поповнила свою картку трохи більше, як на 100 гривень, ще півроку тому й не користувалась нею зовсім. Але тепер, коли кондуктори в комунальному транспорті запитують про картку житомирянина, а з вересня пенсіонери тільки за наявності карти зможуть їздити без обмежень по часу в тролейбусах по пільгах, то я вирішила скористатися нею. Але чомусь після оплати першої поїздки на проїзному квитку залишок коштів на карті становив 37 гривень. У відділенні Ощадбанку мені сказали, що з карти щомісячно списувалось по 20 грн за послуги банку, навіть якщо я не користувалась карткою. Це вони мабуть так відмивають пільги, які нам дають”, – розповіла житомирянка Марія, яка зараз на пенсії.

Натомість пенсіонер, з яким журналісти Times.ZT спілкувались прямо в комунальному транспорті, зазначив, що картку ще не поповняв, але й про комісію банку за послуги теж не чув:

“Я картку житомирянина отримав вже давно, майже рік тому, але ще не поповняв. Про комісію банку вперше чую. В мене картка, куди приходить пенсія підвязана до цієї карти житомирянина, том може звідти списуються кошти?! Попрошу доньку, хай перевірить”.

 

“Я картку вже забрала, а нещодавно мене заблокували і чоловікову картку теж. SMS прийшла, якщо я пенсію переведу до них, то мені розблокують картку. Куди йти? Напевно в прокуратуру”, – обурилась житомирянка Надія Серватовська.

Також вчора у Facebook житомирянка Валентина Новицька  виклала допис про те, що начебто картки житомирянина валідатор у комунальному транспорті спеціально не приймає, аби житомиряни платили за проїзд готівкою

Будьте першим, хто прокоментував "Картка житомирянина – засіб економії чи черговий лохотрон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*