Картонний Ілон Маск побував на екскурсії у Житомирі (ВІДЕО)

У Житомир приїхав Ілон Маск, що правда поки картонний. Журналісти програми «Час. Підсумки тижня» на 5 каналі показали засновнику SpaceX та генеральному директору Tesla Inc місто та музей космонавтики  ім. С.П. Корольова.

До Житомира Ілона Маска запросив президент України Володимир Зеленський у Твітері, але той проігнорував його повідомлення. Аби показати мільярдеру, що він втрачає, журналісти 5 каналу привезли картонного Ілона Маска на батьківщину Корольова, яким він так захоплюється.

У Сюжеті програми картонний Маск поспілкувався із заступником голови Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою. На запитання журналіста «чим Житомирщина може бути цікавою для Ілона Маска?» картонний мільярдер не витримав і впав. Коротке відео із цим фрагментом набуло неабиякої популярності в інтернеті. 

Також Маск відвідав музей космонавтики ім. С.П. Корольова, прогулявся вул. Михайлівською та житомирським ринком. Картонного Ілона Маска впізнали не всі, хтось вирішив, що це Володимир Зеленський, а тому зустріли суворо.

https://youtu.be/SOO-NUBQiz8

 

Будьте першим, хто прокоментував "Картонний Ілон Маск побував на екскурсії у Житомирі (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*