Керівник Житомирської обласної школи спортивної майстерності Василь Грибук переконаний, що звільнений через “шкурні інтереси” високопосадовців

Нагадуємо, що розпорядженням за підписом голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка від 20 липня 2021 року звільнено з посади керівника регіонального навчального закладу вищої спортивної майстерності Василя Грибука.

Попри підтримку вихованців та тренерів, трудову угоду з керівником все ж не продовжили та звільнили через закінчення строку її дії. Проте сам Василь Грибук каже, що його звільнено без попередження й з рядом порушень. Через це він планує звернутися до суду й також наголошує про “шкурні” інтереси щодо тепер вакантної посади керівника регіонального навчального закладу вищої спортивної майстерності.

“Щойно підписано розпорядження про звільнення. Якщо буде проводитися конкурс на дану посаду, то він буде оголошений відповідно діючого законодавства, 30 днів буде прийом документів. Про вакансію буде оголошено в друкованих засобах масової інформації, а саме в газетах. Інформація також буде розміщена на сайті обласної ради, де будуть вказані усі кваліфікаційні вимоги й усі документи, які треба буде подавати. Зараз інформації про призначення когось у нас немає. Якщо буде призначення тимчасово виконуючого обов’язки, то відповідне розпорядження також буде опубліковано на сайті після його підписання. Звільнення відбулося тільки відповідно закінчення трудового договору”, – розповіла начальниця управління інформації, зв’язків з громадськістю Житомирської облради Олександра Стежко. 

Вона також пояснила, що якщо звільнений керівник захоче повторно взяти участь в конкурсі на вакантне місце, то він має відповідати кваліфікаційним вимогам й, згідно закону України, ще раз подати всі документи й повністю пройти конкурс.

Чому не можна було продовжити трудовий договір з попереднім керівником, зважаючи на оцінку його роботи вихованцями та тренерами, в облраді не змогли пояснити. Натомість Василь Грибук запевняє, що його звільнення відбулося з порушеннями, а на посаду керівника хочуть призначити людину без відповідної освіти, обійшовши проведення конкурсу.

“Повторної пропозиції поновити трудовий договір не було. Є ряд порушень, тому юрист готує звернення у відповідні органи, тобто моє звільнення повинні були погодити з міністерством, а воно не погоджене. Попередження про моє звільнення також ніхто не надсилав. Через ряд цих порушень, звертатимуся до суду. Вони зараз не оголошують конкурс, бо хочуть призначити людину виконуючим обов’язки без фахової освіти і для того, щоб вона в подальшому зайняла цю посаду. Вони хочуть призначити її ВО, бо якщо вона піде на конкурс, то не витримає конкурсних вимог. Якщо без відповідної освіти людину хочуть призначити, то це чисто шкурний інтерес. Там можуть бути ще зацікавлені певні особи, типу депутата Верховної Ради Герасименка і ще ряд високопоставлених політиків. Для чого їм це – мені поки невідомо. Це взагалі людина не зі спорту.

Колектив хоче знову звернутися до обласної ради й до тих, хто причетні до цього”, – наголосив Василь Грибук. 

Будьте першим, хто прокоментував "Керівник Житомирської обласної школи спортивної майстерності Василь Грибук переконаний, що звільнений через “шкурні інтереси” високопосадовців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*