Керівнику бердичівського коледжу оголошено про підозру у розтраті держкоштів

Днями керівнику одного з бердичівських коледжів оголошено про підозру у розтраті майна, вчиненій шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану та у службовому підробленні. Загалом своєю протизаконною діяльністю чоловік завдав державі збитків у сумі на майже 82 тисячі гривень.

Згідно матеріалів слідства, у липні 2021 року 43-річний керівник навчального закладу видав наказ про прийняття на роботу водія. На цю посаду він влаштував свого знайомого. Щоправда, той на роботі не з’являвся і своїх обов’язків не виконував. А от заробітну платню йому справно нараховували, адже керівник коледжу завжди затверджував підроблені табелі обліку робочого часу водія та надавав їх до бухгалтерії коледжу. На підставі підроблених документів і відбувалося нарахування та виплати заробітної плати. Також чоловікові зараховувався відповідний трудовий стаж. Так тривало до кінця грудня 2022 року.

Тепер підприємливому керівнику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо також, що ексначальника департаменту Міноборони викрили на розтраті понад 100 млн грн державних коштів.

Будьте першим, хто прокоментував "Керівнику бердичівського коледжу оголошено про підозру у розтраті держкоштів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*