Хірургічне відділення Житомирської лікарні ім. Гербачевського закривають на карантин

cropped pol ka na sayt e1590740064379 - Хірургічне відділення Житомирської лікарні ім. Гербачевського закривають на карантин

У хірургічному відділенні комунальної установи “Обласна клінічна лікарня ім.О. Ф. Гербачевського” зафіксовано вогнище захворюваності на COVID-19. Нагадуємо, що серед медичних працівників у лікарні захворіло 16 осіб.

Про це сьогодні, 29 травня, повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик. 

“Загальний стан здоров’я медиків задовільний, всі вони знаходяться на амбулаторному лікуванні. Пацієнтів, які безпосередньо контактували з медичними працівниками та мають позитивний ПЛР аналіз – 6. Інші п’ятеро пацієнтів мають від’ємні аналізи. Крім працівників хірургічного відділення, решту медиків лікарні також перевірено на інфікування COVID-19 – ПЛР тести від’ємні, але, тим не менше, хірургічне відділення ми закриваємо на карантин, а ургентна медична допомога в хірургічному напрямку надаватиметься в першій та другій лікарнях Житомира”, – розповів Микола Суслик.

Він також додав, що практично 80% всіх контактних осіб перевірено. Джерелом інфікування також є лікар, ПЛР тест якому збираються провести. 
Нагадуємо, що на Житомирщині за останню добу на COVID-19 заразилось 20 осіб.


Будьте першим, хто прокоментував "Хірургічне відділення Житомирської лікарні ім. Гербачевського закривають на карантин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*