Ходжес заявив, що на Заході бояться звільнення Криму

Ходжес заявив, що на Заході бояться звільнення Криму

Колишній командувач армією США у Європі Бен Ходжес заявив, що він помилився у своїх розрахунках щодо звільнення Криму влітку 2023 року.

Він заявив, що був дуже спантеличений тим, що президент США і канцлер Німеччини відмовляються надати Україні те, що потрібно для звільнення Криму.

«Я був упевнений, що наразі адміністрація США зрозуміє, що нам потрібно допомогти Україні перемогти. А запорука перемоги – це звільнення Криму», – заявив генерал.

Ходжес зазначив, що для звільнення півострова потрібна високоточна далекобійна зброя.

«І Сполучені Штати, і Німеччина поки що відмовилися здійснювати такі поставки. Я помилявся щодо цього. І тому українці стикаються з більшими труднощами, ніж я очікував», – сказав він.

Генерал заявив, його думку країни Заходу не дають Україні достатньої військової допомоги через побоювання ядерного конфлікту.

«Я вважаю, що є політичне рішення не надавати таку підтримку. Я чую різні виправдання, але всі вони непереконливі. Адміністрація США боїться, що росія може застосувати ядерну зброю, якщо буде виглядати, що вони скоро втратять Крим», – сказав Ходжес.

Нагадаємо, влітку Буданов обіцяв, що ЗСУ увійдуть в Крим – Буданов.

Будьте першим, хто прокоментував "Ходжес заявив, що на Заході бояться звільнення Криму"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*