«Хороша заробітна плата, медичне страхування»: Укрпошта запрошує на роботу

Попри карантин, Укрпошта готова надати робоче місце для 3 000 людей. Про це повідомили у пресслужбі Укрпошти.

«На період запровадження карантину Укрпошта не припиняє наймати працівників, а навпаки готова забезпечити постійною роботою різних спеціалізацій більше 3 000 фахівців: начальників і операторів поштових відділень, листонош, регіональних менеджерів, аналітиків тощо. Також компанія готова прийняти кандидатів, що шукають роботу за сумісництвом на період карантину», — йдеться у повідомленні.

На період карантину Укрпошта найбільше потребує сортувальників, водіїв, операторів поштового зв’язку та листонош. Що стосується заробітної плати, Укрпошта пропонує сортувальникам оклад з преміями від 5 200 до 12 300 грн, водіям — 5 800-25 000 грн, операторам — 4 720-11 000 грн, листоношам — 4 720-8 500 грн. 

Крім того, Укрпошта готова забезпечити працівників засобами індивідуального захисту та медичною страховкою:

«Новим працівникам забезпечать ті ж умови, що зараз мають теперішні співробітники: забезпечення засобами індивідуального захисту; працівники, які безпосередньо контактують з клієнтами (працівники відділень, листоноші, кур’єри, водії, тощо), отримують 15% надбавку. Також для них передбачена медична страховка у 25 тис. грн у разі захворювання коронавірусом з ознаками вираженої дихальної недостатності».

Якщо ви бажаєте отримати цю роботу, шукайте на сайті Укрпошта знайти потрібну вакансію та заповнити анкету претендента. Всі питання щодо вакансій та корисні матеріали, що стануть у нагоді при працевлаштуванні, можна на спеціальній Facebook сторінці від Укрпошти Тарас Рекрутас.

Будьте першим, хто прокоментував "«Хороша заробітна плата, медичне страхування»: Укрпошта запрошує на роботу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*