Кількість хворих, забезпечення лікарень та вакцинація: що відомо про COVID у Житомирі

У Житомирі значно зросла кількість хворих на COVID-19. Також 6 вересня у місті зафіксовано перший летальний випадок від коронавірусу з початку повномасштабного вторгнення. На щастя, це єдиний летальний випадок за цей період. У зв’язку з цим, серед населення з’являється паніка, чи не буде знову карантину.

За словами заступниці міського голови Марії Місюрової, ріст захворюваності на коронавірус у Житомирі відбувається з початку минулого тижня і поки що – контрольований:

«У нас відбувається ріст захворюваності на 67% вже з минулого тижня. Всього кількість госпіталізованих на сьогоднішній ранок (14 вересня – авт.) 7 осіб в лікарні №1. У дитячій лікарні – 6 дітей. В обласній дитячій клінічній лікарні – 7 дітей».

Наразі в стаціонарах лікарень знаходиться:

Лікарня №1 – 32 пацієнта;

Дитяча міська лікарня – 14 пацієнтів;

Обласна лікарня – 7 пацієнтів;

Обласна дитяча лікарня – 22 пацієнта. 

Зазначається, що у Житомирі збільшилася кількість хворих серед дітей, проте дитячі лікарні забезпечені всім необхідним.

«Спостерігаємо, що значно збільшилася кількість хворих серед дітей. У дитячій лікарні є 30 ліжок наявних, лікарні забезпечені всім необхідним, киснем, витратними матеріалами. Відсоток кількісного забезпечення та витратними матеріалами – 100%», – додала Місюрова.

Щодо того, якою ситуацію буде ближче до зими – прогнозувати важко. Натомість, у міській раді порадили дотримуватися всіх правил, що зменшують ризики захворіти на COVID та вакцинуватися. 

«Прогнозувати важко, але ми розуміємо, що захворюваність на COVID ще буде. Не варто також забувати про сезонні захворювання, а також захворювання на ГРВІ та грип. Ми радимо людям, які мають хронічні захворювання, людям, з важкою супутньою патологією — краще вакцинуватися», – зазначила заступниця міського голови.

Наразі щеплення в Житомирі проводять тільки вакциною CoronaVac. Інші вакцини місто планує отримати вже наприкінці вересня. 

Зробити щеплення можна у чотирьох пунктах, які працюють на базі міських амбулаторій:

Амбулаторія №3 та №4 (площі Польова, 2);

Амбулаторія №12 (Покровська, 159);

Амбулаторія №8 (вул. Героїв Десантників, 11а);

Амбулаторія №11 (вул. Старочуднівська, 12/77).

Також у ВООЗ висловили занепокоєння щодо зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні. В організації прогнозують пік захворюваності на жовтень. Є побоювання, що це призведе до переповнених лікарень.

Нагадаємо, в Україні продовжили карантин через коронавірус.

Будьте першим, хто прокоментував "Кількість хворих, забезпечення лікарень та вакцинація: що відомо про COVID у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*