Клятву Гіппократа склали 75 першокусників-медиків Бердичева (ВІДЕО)

studenty 777x437 - Клятву Гіппократа склали 75 першокусників-медиків Бердичева (ВІДЕО)

75 першокурсників Бердичівського медичного коледжу святкують свій перший День студента. Для кожного це особливий час, адже майбутні медики складають клятву «батька медицини» Гіппократа.

Бердичівлянка Аліна – майбутня медсестра. Дівчина з дитинства переконана: медики – це особливі люди.

«Для мене була така, знаєте, ціль, я тренувалась, щоб вступити. І ось зараз я студентка, яка навчається на безкоштовному навчанні, я отримую стипендію і зараз моя друга ціль – тримати в руках диплома. Я мрію стати хірургом, бо думаю, що я сильна духом, можу давати життя іншим людям, віру їм у життя і робити все можливе для цього», – каже Аліна Мерзлікіна, першокурсниця.

Серед цьогорічних здобувачів освіти на відділенні «Лікувальна справа» за кваліфікацією «фельдшер» почали навчання 35 чоловік. Петро і Настя – серед них.

«Це трошки важче, ніж в школі, більше інформації. Але дуже цікаво, вчителі завжди допомагають. Мені дуже подобається, я став набагато відповідальнішим за навчання, нова система навчання, перездачі, все в цьому дусі», – каже Петро Шитіков, майбутній фельдшер.

«Ще з дитинства я мріяла стати лікарем, завжди хотіла зцілювати людей і ось я тут. Я хочу стати дитячим лікарем, дуже обожнюю дітей і хочу пов’язати своє життя з ними», – розповідає Анастасія Смогаль, майбутній фельдшер.

На відділенні «Медсестринська справа» за кваліфікацією «медичної сестри» -31 першокурсник. Кожен усвідомлює усю відповідальність професії

«Поки наче все виходить, хочу і надалі так, щоб вивчитись, все було добре. Подобається мій колектив, з яким я навчаюсь, викладачі приємні, добре викладають свій матеріал, все дуже мені подобається», – каже Сніжана Брацюк, майбутня медсестра.

Майбутніх зубних техніків на 1-му курсі лише 9. Із усіх першокурсників 64 студенти здобувають освіту за рахунок коштів регіонального замовлення. Після випуску, каже очільник коледжу, їх забезпечать роботою в межах медзакладів Житомирщини.

«Я можу з гордістю сказати за кожного свого студента. Адже наші випускники досить сильні, потужні. Я чую а них відгуки, мені дуже приємно. На сьогодні багато випускників продовжили навчання в інших навчальних закладах. Певний відсоток на сьогоднішній день склали свої сім’ї, понароджували своїх дітей і займаються їхнім вихованням», – говорить В’ячеслав Шевченко, в.о.директора Бердичівського медичного коледжу.

Чоловік упевнений: які б діти до них не прийшли, зі стін коледжу вони вийдуть висококваліфікованими фахівцями.

«Через декілька років ми очікуємо більші набори, адже дана галузь повинна процвітати. Адже це досягнення нашої держави в цілому», додає він.

На сьогодні у коледжі є потреба в отоларингологу і офтальмологу як у викладачах. В’ячеслав Шевченко говорить: колишній директор закладу Володимир Клименюк час від часу продовжує нагадувати про себе у формі образ. Втім, навчальному процесу це не заважає.


Будьте першим, хто прокоментував "Клятву Гіппократа склали 75 першокусників-медиків Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*